جزئیات برگزاری ترم تابستانی دانشگاه پیام‌نور؛ آغاز ثبت‌نام از ۱۳ تیر

جزئیات ترم تابستانه دانشگاه پیام‌نور از سوی مدیر‌کل برنامه‌ریزی این دانشگاه اعلام شد.


به گزارش ایسنا، صادق موحدی‌منش از ارائه ترم تابستان در دانشگاه پیام‌نور خبر داد و گفت: طبق تقویم آموزشی دانشگاه پیام‌نور، ترم تابستان در کلیه واحدها و مراکز این دانشگاه ارائه می‌شود. ترم تابستان برای رشته‌های مقطع کارشناسی هشت واحد و رشته‌های مقطع کارشناسی ارشد 6 واحد است.


وی در مورد دروسی که در ترم تابستان ارائه می‌شود، افزود: در ترم تابستان دروس عمومی و دروس تئوری که جنبه عملی و نیاز به آزمایشگاه و کارگاه ندارند قابل ارائه است و دانشجویان می‌توانند با رعایت پیش نیازهای آموزشی و رعایت تعداد سقف واحد درسی نسبت به ثبت‌نام ترم تابستانی اقدام کنند.


مدیرکل برنامه‌ریزی دانشگاه پیام نور در ادامه با اشاره به زمان ثبت‌نام اظهار کرد: ثبت‌نام در ترم تابستان از تاریخ 13 تیر ماه آغاز شده و تا 24 تیر ماه ادامه دارد. شروع امتحانات ترم تابستان نیز 31 مرداد بوده و تا تا 10 شهریور ماه ادامه دارد.


موحدی‌منش در پایان با تاکید بر اینکه الزامی برای شرکت در کلاس‌های ترم تابستان برای دانشجویان پیام‌نور وجود ندارند، در مورد تفاوت‌های ارائه ترم تابستان امسال با سال‌های قبل، خاطرنشان کرد: امسال درس‌ها در سطح وسیع‌تری ارائه می‌شود، یعنی عنوان درس‌های بیشتری ارائه شده و دانشجویان می‌توانند با توجه به شرایط تحصیلی خود ثبت‌نام کنند.

 
امتیاز دهی
 
 

 
خانه | بازگشت | حريم خصوصي كاربران |
مهمان (PortalGuest)


مجری سایت : شرکت سیگما